Sesja ciążowa – prawie za darmo :)

6 grudnia 2016

Pewnie cześć z Was już wie – od  początku 2016 roku nie wykonuję już odpłatnych sesji ciążowych (że inne sesje też już nie biorę pieniędzy 🙂 ).

Nie znaczy to jednak, że pracuję całkiem za darmo 🙂 Moim wynagrodzeniem jest możliwość ewentualnego odsprzedania zdjęć z sesji różnym agencjom zajmującym się sprzedażą zdjęć do różnych czasopism, książek itp – o taką zgodę pisemną proszę zawsze na początku sesji.

Zalety dla Was:

– za moje zdjęcia nie płacicie ani złotówki

– otrzymujecie wyraźnie więcej zdjęć ( w mojej poprzedniej ofercie było 15 zdjęć/ 390zł )       Z sesji z której kilka zdjęć prezentuję poniżej para otrzymała ok 80 zdjęć, ale przymnijmy, że minimum będzie 30. W tym przypadku to mi zależy na jak największej ilości zdjęć a ograniczeniem są siły i chęci klienta 🙂 )

Zdjęcia najczęściej wykonuję w mieszkaniu klienta (musi być dość jasne w neutralnych barwach) bądź w wynajętym apartamencie (koszt wynajmu ponosi klient)

Jest też możliwość zrobienia zdjęć u mnie w domu bądź w studiu

Chętne przyszłe mamy proszę o wiadomość ze zdjęciem na adres: kontakt@mdfotografia.pl

Poniżej kilka zdjęć właśnie z takiej sesji – więcej moich zdjęć brzuszkowych  http://www.mdfotografia.pl/sesje-ciazowe/

Zapraszam

Beautiful naked brunette pregnant woman Beautiful brunette pregnant woman standing Future mom in sweater posing over white background. mom and dad holding little baby shoes Beautiful nude couple waiting for first babyBeautiful nude couple waiting for first baby Father listens to the tummy of his pregnant wife Future dad kissing pregnant wife lying on the floorYoung pregnant mom sitting on the armchair Beautiful young brunette pregnant woman